PIRET

CLT Elementmaja Piret, võtmed kätte pakett

PIRETI MAJA

Uudse ja põhjamaise disainiga Piret on õdus väiksemat tüüpi hoone, mis sobib nii elamuks kui ka suvilaks. Maja elutoa suurtest akendest saad suurepärase vaate ümbritsevale loodusele.

ALATES 77 M2
2 MAGAMISTUBA
2 KORRUSELINE

TERRASS

Hind alates 116 997€

Majast

Selles väljast kompaktses aga seest ruumikas ja valgusküllases majas oleme erilist tähelepanu pööranud pindade efektiivsele kasutamisele. Hoone alumisel korrusel asub avar katuslaega köök-elutuba koos 2 magamistoa ning saunaga, millest viimase võid kolmanda magamistoa vastu vahetada. Kaminaga elutoast saad minna otse suurele terrassile, mis on vihma eest osaliselt kaitstud maja väljaulatuva katusega. 

Hoone ülemine korrus on pea kogu maja suurune ning sobib hästi kas panipaigaks, laste- või külalistoaks. 

Hoone ehitatakse uudsest ja vastupidavast CLT puidust, tänu millele sobib see hästi allergikutele. Võrreldes tavapäraste ehitusmaterjalidega on CLT-st ehitatud majadel lausa 10% rohkem sisepinda. CLT kõikide hüvedega saad tutvuda sii

CLT Elementmaja Piret, võtmed kätte pakett

Avar elutuba

Elutuba on kindlasti ruum, kus veedad oma perega igapäevaselt palju aega. Pireti majal on elutoas suured maast laeni aknad, andes hulgaliselt looduslikku valgust ning muutes toa ruumiküllaseks. Paigutades oma uue kodu loodukaunisse kohta, saad külmemate ilmadega hubaselt kamina ees istudes õue vaadata või siis minna otse terrassile päikest nautima. Värvidena kasutame heledaid toone nii seintel kui ka laminaatparketil, muutes kogu maja veelgi valgusküllasemaks ning avaramaks. 

Palju ruumi

Majas on algselt olemas eraldi panipaik hooajaväliste asjade paigutamiseks.  Kui sellest peaks väheks jääma, saad hoone plaanile juurde lisada auto varjualuse või ka eraldiseisva panipaiga. Samuti on majal tehnoruum, kuhu kõik kütte- ja ventilatsiooniseadmed ilusasti ära mahuvad. Ruumi jääb ka väikese muruniiduki jms hoiustamiseks.

CLT Elementmaja Piret, väljast valmis pakett

CLT puit, kui tulevikumaterjal

Kõik meie majad on ehitatud innovaatilisest CLT (e. ristkihtliim) puidust, mida peetakse tänapäeva betooniks, olles viimasest 5x kergem aga samade tugevusnäitajatega. Võrreldes tavapäraste ehitusmaterjalidega annab CLT puit Sinu tulevasele kodule mitmeid eeliseid. Taastuva materjalina seob CLT puit endaga CO2-te kogu oma eluaja jooksul, pakub suurepärast sisekliimat tänu heale soojusjuhtivusele ning aitab niiskustaset jagada ühtlaselt läbi kogu maja. Tänu oma antibakteriaalsetele omadustele on Sinu uus kodu sobiv keskkond allergikutele. Lisaks töötab kihiline CLT puit hea tuletõkkena ning pakub ühtlast heliisolatsiooni.

Targa maja süsteemid, CLT Buildings

Kaasaegse küttelahendusega tark maja

Standardis on hoonel kulu-efektiivne õhk-vesi soojuspump koos põrandaküttega, mille saad soovi korral välja vahetada maakütte vastu. Lisaks kasutame majas energiatõhusat soojustagastusega sundventilatsiooni. Tulemuseks on madalate küttekuludega A-energiatähisega maja.

Valides meie targa maja lahenduse, aitame Sul kokku hoida kuni 50% kommunaalkuludelt. Targa maja lahendusega automatiseeritakse nii kütte-, turva- kui ka ventilatsioonisüsteemid, tänu millele saad optimeerida kogu hooneautomaatikat vastavalt oma elurütmile. Tulemuseks on kommunaalkulude sääst, parem sisekliima ning suurem kindlustunne. Targa maja kohta saad lisa lugeda siit.

Võtmed kätte kiiresti

Meie võtmed kätte lahendusega saad oma uude kodusse stressivabalt sisse kolida, ilma et peaksid muretsema lõpetamata sise- või välitööde ning paberimajanduse pärast. Sinu kohustuseks jääb ainult valida sobivad viimistlusmaterjalid ning meie teeme kõik ülejäänud. Vajadusel saad meilt tellida ka haljastustööd oma uuele aiale. 

Maja ehitamiseks kasutame uudset CLT puitmaterjali, mille elemendid toodetakse meie koostööpartneri CLT EST tehases juba erimõõdu järgi. Tänu kvaliteetsele tootmisele ning materjali omadustele vajame maja paigaldamiseks vaid paari päeva. Sinu jaoks tähendab see lühemaid ooteaegu, olulist rahalist säästu ning paremat kvaliteeti.

CLT Elementmaja Piret, võtmed kätte pakett

Pireti maja: 77 m2

Pireti maja 83 m2

Paketid

Võta meiega ühendust