Paketid

Võtmed kätte ja väljast
valmis paketid

Tellides meilt maja saad valida võtmed kätte ja väljast valmis pakettide vahel. Siit saad lugeda juurde, mida need paketid endas standardina sisaldavad. Kui soovid aga saada täpsemat ülevaadet pakettidest ning nende hindadest, siis küsi hinnapakkumist oma lemmikmaja kohta.

Võtmed kätte

Võtmed kätte puhul ehitame maja nii seest kui väljast valmis nii, et saad sinna peale tööde valmimist muretult kohe sisse kolida. Paketi hind sisaldab kõiki selleks vajaminevaid töid nagu näiteks siseviimistlus ja kommunikatsioonisüsteemide paigaldamine ning ühendamine. Hindadele võivad kokkuleppel lisanduda juurde eritööd.

Väljast valmis

Väljast valmis paketi puhul ehitame valmis maja karkassi koos katusega. Kuigi majal on üleandmise hetkel kõik välitööd valmis nagu näiteks välisvooderdus ja katusekate, pead enne sissekolimist hoolt kandma majasiseste ehitustööde ning lõppviimistluse eest.

Väljast valmis pakett

Paketid

VÕTMED KÄTTE

Väljast valmis - CLT Buildings

VÄLJAST VALMIS

Ventilatsioonisüsteemi paigaldust, õhk-vesi soojuspumba paigaldust, majasiseseid torutöid ja kasutusloa taotlemist on võimalik paketile eraldi tasu eest juurde tellida.