MEIST

Projektmaja Piret, võtmed kätte pakett

Meist

Meie missiooniks on olnud alates 2013. aastast pakkuda nii era- kui äriklientidele kestvaid, kvaliteetseid
ning parima hinna-kvaliteediga ehitusalaseid täislahendusi. Meid viib edasi entusiasm ja pühendumus
kõige osas, mis puudutab hoonete ehitamist ning seda ümbritsevat elukeskkonda.
Seetõttu valime targalt kõiki materjale ning loome lahendusi, mis oleksid jätkusuutlikud,
 keskkonnasõbralikud ning parima kvaliteediga.

Usaldus

Me ei ehita mitte ainult maju, vaid loome ka vastastikust usaldust klientidega ja seda juba kõige väiksematest asjadest, olgu need läbipaistvad hinnapakkumised või kokkulepetest kinnipidamine. Ainult nii saame luua lahendusi, mis rahuldavad kõiki osapooli.

Visioon

Me pühendame ennast täielikult Sinu visioonile ning selle realiseerimisele, muutes nägemuse käega katsutavaks reaalsuseks. Seda kõike saame teha läbi professionaalse meeskonna, pideva täiendõppe ning parimate ehitus-tehniliste lahendustega. 

Keskkond

Meile kõigile on tähtis keskkond, kus elame. Olgu see linnas või maal – puhas ja ilus keskkond loob hea enesetunde ning meelerahu. Maja ehitamisega suudame tugevalt seda kõike mõjutada. Seepärast võtame oma tööd väga tõsiselt, kasutades jätkusuutlikke ning keskkonda sobivaid materjale ning lahendusi. 

Koostöö

Oma töös keskendume oluliselt koostööle, pakkudes Sulle personaalset lähenemist ning pikaaegseid lahendusi. Sinu jaoks tähendab see head koostööpartnerit, kelle poole saad oma ehitusalaste soovide ja muredega pöörduda ka peale maja valmimist.