MIIA

MIIA MAJA

Miia on põhjamaise disainiga, õdus kahekordne maja, mis sobib ideaalselt nii linna kui ka looduskeskonda.

ALATES 66M2

4 MAGAMISTUBA

SUUR TERRASS

AVAR KÖÖK-ELUTUBA

Hind alates 163 000 €

Majast

Miia on kahekorruseline, kompaktse ja praktilise põrandaplaaniga maja, kus esimesel korrusel on lisaks avarale köök-elutoale kaks magamistuba, tehnoruum ja vannituba/wc. Teisel korrusel saad otsustada kas soovid ühte suurt tuba (25.2m2) või jagame selle kaheks väiksemaks magamistoaks. Kahest küljest ümbritseb maja ka suur, 46m2 terrass, kus mõnusalt aega veeta.

Hoone ehitatakse uudsest ja vastupidavast CLT puidust, tänu millele on sisepinda tavapärasest lausa 10% rohkem. CLT kõikide hüvedega saad tutvuda siit.

Avar elutuba

Tänu kahes seinas olevatele suurtele akendele on Miia maja elutuba eriti avar ning valgusküllane. Seda aitavad rõhutada heledaks värvitud seinad ning laminaatparketiga põrandad.

Lisaks elutoa akendest avanevale imeilusale vaatele saad sealtkaudu minna otse terrassile päikest nautima. Kui aga õues pime ja rõske, saad elutoa hubaseks teha küttes kaminat.

Suur terrass

Miia majaplaani muudab eriliseks hoone mõlemal küljel laiuv suur terrass, andes võimaluse nautida terve päev päikest nii toas kui õues olles. 
Kui aga vihma peaks hakkama sadama, on ühel terrassi poolel olemas katusealune, mille all hubaselt vihmakrabinat kuulata.

CLT puit, kui tulevikumaterjal

Kõik meie majad on ehitatud innovaatilisest CLT (e. ristkihtliim) puidust, mida peetakse tänapäeva betooniks, olles viimasest 5x kergem aga samade tugevusnäitajatega. Võrreldes tavapäraste ehitusmaterjalidega annab CLT puit Sinu tulevasele kodule mitmeid eeliseid. Taastuva materjalina seob CLT puit endaga CO2-te kogu oma eluaja jooksul, pakub suurepärast sisekliimat tänu heale soojusjuhtivusele ning aitab niiskustaset jagada ühtlaselt läbi kogu hoone. Tänu oma antibakteriaalsetele omadustele on Sinu uus kodu sobiv keskkond allergikutele. Lisaks töötab kihiline CLT puit hea tuletõkkena ning pakub ühtlast heliisolatsiooni.

Targa maja süsteemid

Kaasaegse küttelahendusega tark maja

Standardis on hoonel kulu-efektiivne õhk-vesi soojuspump koos põrandaküttega, mille saad soovi korral välja vahetada maakütte vastu. Lisaks kasutame majas energiatõhusat soojustagastusega sundventilatsiooni. Tulemuseks on madalate küttekuludega A-energiatähisega hoone.

Valides meie targa maja lahenduse, aitame Sul kokku hoida kuni 50% kommunaalkuludelt. Targa maja lahendusega automatiseeritakse nii kütte-, turva- kui ka ventilatsioonisüsteemid, tänu millele saad optimeerida kogu hooneautomaatikat vastavalt oma elurütmile. Tulemuseks on kommunaalkulude sääst, parem sisekliima ning suurem kindlustunne. Targa maja kohta saad lisa lugeda siit.

Võtmed kätte, kiiresti

Meie võtmed kätte lahendusega saad oma uude kodusse stressivabalt sisse kolida, ilma et peaksid muretsema lõpetamata sise- või välitööde ning paberimajanduse pärast. Sinu kohustuseks jääb ainult valida sobivad viimistlusmaterjalid ning meie teeme kõik ülejäänud. Vajadusel saad meilt tellida ka haljastustööd oma uuele aiale. 

Maja ehitamiseks kasutame uudset CLT puitmaterjali, mille elemendid toodetakse meie koostööpartneri CLT EST tehases juba erimõõdu järgi. Tänu kvaliteetsele tootmisele ning materjali omadustele vajame hoone paigaldamiseks vaid paari päeva. Sinu jaoks tähendab see lühemaid ooteaegu, olulist rahalist säästu ning paremat kvaliteeti.

Miia maja: 66 m2

Tasuta kaasa

Paketid

Võta meiega ühendust