MARTA

MARTA MAJA

Marta on ruumikas ja vaslgusküllane pereelamu, kus elamine on puhas rõõm!

ALATES 264 M2

4 MAGAMISTUBA

SAUN, 2 TUALETTI

SUUR PANIPAIK

Hind alates 337 000 €

Majast

Marta 264 on üks meie ruumikamaid ja valgusküllasemaid maju. Standardlahenduses on majal kolm tavapärasest suuremat magamistuba, väike garderoob, üks töötuba, kõrgete lagedega avatud köögiga avar elutuba, wc-dušširuum, lisa wc ja tehnoruum. Majal on varjualune, mis mahutab kaks autot ning 17m2 suurune panipaik, mis mahutab nii jalgrattad, aiatööriistad kui ka aiamööbli. Kolmel küljel on Marta projektmajal ka terrassid, kogupindalaga 56.6m2, kus viibimine on puhas nauding.

Maja ehitatakse uudsest ja vastupidavast CLT puidust, tänu millele on sisepinda tavapärasest lausa 10% rohkem. CLT kõikide hüvedega saad tutvuda siit.

Avar elutuba

Tänu suurtele akendele ning katuslaele on Marta maja elutuba eriti avar ning valgusküllane. Seda aitavad rõhutada heledaks värvitud seinad ning laminaatparketiga põrandad. Lisaks elutoa akendest avanevale imeilusale vaatele saad sealtkaudu minna otse terrassile päikest nautima.
Külmade ilmadega muuda oma olemine hubaseks küttes elutoas olevat kaminat. 

Mahukas panipaik

Marta maja puhul ei pea muretsema, et jalgratastel,  muruniidukitel või õuemööblil hooajaväliselt kuskil olla pole – oleme planeerinud majale väga mahuka (17, 3m2)  soojustatud panipaiga (17.3m2)  kuhu need kõik – ja ka palju muud – hõlpsasti paigutada.
Samuti on eramul tehnoruum, kuhu kõik kütte- ja ventilatsiooniseadmed ilusasti ära mahuvad.

CLT puit, kui tulevikumaterjal

Kõik meie majad on ehitatud innovaatilisest CLT (e. ristkihtliim) puidust, mida peetakse tänapäeva betooniks, olles viimasest 5x kergem aga samade tugevusnäitajatega. Võrreldes tavapäraste ehitusmaterjalidega annab CLT puit Sinu tulevasele kodule mitmeid eeliseid. Taastuva materjalina seob CLT puit endaga CO2-te kogu oma eluaja jooksul, pakub suurepärast sisekliimat tänu heale soojusjuhtivusele ning aitab niiskustaset jagada ühtlaselt läbi kogu maja. Tänu oma antibakteriaalsetele omadustele on Sinu uus kodu sobiv keskkond allergikutele. Lisaks töötab kihiline CLT puit hea tuletõkkena ning pakub ühtlast heliisolatsiooni.

Targa maja süsteemid, CLT Buildings

Kaasaegse küttelahendusega tark maja

Standardis on majal kulu-efektiivne õhk-vesi soojuspump koos põrandaküttega, mille saad soovi korral välja vahetada maakütte vastu. Lisaks kasutame majas energiatõhusat soojustagastusega sundventilatsiooni. Tulemuseks on madalate küttekuludega A-energiatähisega maja.

Valides meie targa maja lahenduse, aitame Sul kokku hoida kuni 50% kommunaalkuludelt. Targa maja lahendusega automatiseeritakse nii kütte-, turva- kui ka ventilatsioonisüsteemid, tänu millele saad optimeerida kogu hooneautomaatikat vastavalt oma elurütmile. Tulemuseks on kommunaalkulude sääst, parem sisekliima ning suurem kindlustunne. Targa maja kohta saad lisa lugeda siit.

Võtmed kätte kiiresti

Meie võtmed kätte lahendusega saad oma uude kodusse stressivabalt sisse kolida, ilma et peaksid muretsema lõpetamata sise- või välitööde ning paberimajanduse pärast. Sinu kohustuseks jääb ainult valida sobivad viimistlusmaterjalid ning meie teeme kõik ülejäänud. Vajadusel saad meilt tellida ka haljastustööd oma uuele aiale. 

Maja ehitamiseks kasutame uudset CLT puitmaterjali, mille elemendid toodetakse meie koostööpartneri CLT EST tehases juba erimõõdu järgi. Tänu kvaliteetsele tootmisele ning materjali omadustele vajame maja paigaldamiseks vaid paari päeva. Sinu jaoks tähendab see lühemaid ooteaegu, olulist rahalist säästu ning paremat kvaliteeti.

Marta maja: 264 m2

Tasuta kaasa

Paketid

Võta meiega ühendust