KRISTIINA

KRISTIINA MAJA

Kristiina on avar ja valgusküllane maja, mis sobib ideaalselt nii linna kui ka looduskeskkonda.

ALATES 127M2

3 MAGAMISTUBA

SUUR TERRASS

AVAR KÖÖK-ELUTUBA

Hind alates 163 000 €

Majast

Kristiina maja standardlahenduses ootab Sind ees 3 magamistuba, avar köök-elutuba ja saun.
Suurte klaasakende ja kaminaga elutuba on mõnusa õhustikuga ning valgusküllane. Lükanduksest pääseb suurele terrassile, mis moodustab koos elutoaga terviku, kus viibimine ilusate ilmadega on puhas nauding.
Terrassile on juurdepääs ka saunast.
Kui soovid võid valida ka versiooni, kus sauna eesruum asendatud neljanda magamistoaga ning leiliruum ruumiga, kuhu saad mugavalt paigutada pesumasina, kuivati ja muud koduhoiuks vajalikud vahendid.

Hoone ehitatakse uudsest ja vastupidavast CLT puidust, tänu millele on sisepinda tavapärasest lausa 10% rohkem. CLT kõikide hüvedega saad tutvuda siit.

Avar elutuba

Tänu suurtele akendele on Kristiina maja avar ning valgusküllane. Seda aitavad rõhutada heledaks värvitud seinad ning laminaatparketiga põrandad. Lisaks elutoa akendest avanevale imeilusale vaatele saad sealtkaudu minna otse terrassile päikest nautima. Kui aga õues pime ja rõske, saad elutoa hubaseks teha küttes kaminat.

 

Palju ruumi

Majas on olemas eraldi panipaik oma hooajaväliste asjade paigutamiseks.  Erilahendusena saame hoone siduda auto varjualusega või ehitame selle majast eraldi.  Samuti on eramul tehnoruum, kuhu kõik kütte- ja ventilatsiooniseadmed ilusasti ära mahuvad. Samas jääb sinna ruumi ka väikese muruniiduki jms vahendite hoidmiseks.

CLT puit, kui tulevikumaterjal

Kõik meie majad on ehitatud innovaatilisest CLT (e. ristkihtliim) puidust, mida peetakse tänapäeva betooniks, olles viimasest 5x kergem aga samade tugevusnäitajatega. Võrreldes tavapäraste ehitusmaterjalidega annab CLT puit Sinu tulevasele kodule mitmeid eeliseid. Taastuva materjalina seob CLT puit endaga CO2-te kogu oma eluaja jooksul, pakub suurepärast sisekliimat tänu heale soojusjuhtivusele ning aitab niiskustaset jagada ühtlaselt läbi kogu hoone. Tänu oma antibakteriaalsetele omadustele on Sinu uus kodu sobiv keskkond allergikutele. Lisaks töötab kihiline CLT puit hea tuletõkkena ning pakub ühtlast heliisolatsiooni.

Targa maja süsteemid

Kaasaegse küttelahendusega tark maja

Standardis on hoonel kulu-efektiivne õhk-vesi soojuspump koos põrandaküttega, mille saad soovi korral välja vahetada maakütte vastu. Lisaks kasutame majas energiatõhusat soojustagastusega sundventilatsiooni. Tulemuseks on madalate küttekuludega A-energiatähisega hoone.

Valides meie targa maja lahenduse, aitame Sul kokku hoida kuni 50% kommunaalkuludelt. Targa maja lahendusega automatiseeritakse nii kütte-, turva- kui ka ventilatsioonisüsteemid, tänu millele saad optimeerida kogu hooneautomaatikat vastavalt oma elurütmile. Tulemuseks on kommunaalkulude sääst, parem sisekliima ning suurem kindlustunne. Targa maja kohta saad lisa lugeda siit.

Võtmed kätte, kiiresti

Meie võtmed kätte lahendusega saad oma uude kodusse stressivabalt sisse kolida, ilma et peaksid muretsema lõpetamata sise- või välitööde ning paberimajanduse pärast. Sinu kohustuseks jääb ainult valida sobivad viimistlusmaterjalid ning meie teeme kõik ülejäänud. Vajadusel saad meilt tellida ka haljastustööd oma uuele aiale. 

Maja ehitamiseks kasutame uudset CLT puitmaterjali, mille elemendid toodetakse meie koostööpartneri CLT EST tehases juba erimõõdu järgi. Tänu kvaliteetsele tootmisele ning materjali omadustele vajame hoone paigaldamiseks vaid paari päeva. Sinu jaoks tähendab see lühemaid ooteaegu, olulist rahalist säästu ning paremat kvaliteeti.

Kristiina maja: 127 m2

Kristiina maja: 133 m2

Paketid

Võta meiega ühendust