KERTTU

Kerttu 177, avar ja valgusküllane tehasemaja

KERTTU MAJA

Kerttu on avara elutoa ning suure terrassiga modernne maja, mis sobib ideaalselt nii linna kui ka looduskeskkonda.

ALATES 69 M2

3 MAGAMISTUBA

SUUR TERRASS

AVAR KÖÖK-ELUTUBA

Hind alates 126 000 €

Majast

Suurte klaasakende, katuslae ja kaminaga elutuba on mõnusa õhustikuga ning valgusküllane. Standardlahenduses ootab Sind ees 3 magamistuba ja avar köök-elutuba.  Eriliseks teeb maja kindlasti suur terrass, mis moodustab koos elutoaga terviku, kus viibimine ilusate ilmadega on puhas nauding. Terrassile on juurdepääs nii magamistoa kui ka köögi kaudu. Majja on planeeritud wc-pesuruum, panipaik ning tehnoruum. Hoone ehitatakse uudsest ja vastupidavast CLT puidust, tänu millele on sisepinda tavapärasest lausa 10% rohkem. CLT kõikide hüvedega saad tutvuda siit.
CLT Buildings - pakume võtmed kätte lahendusi, projektmaja Kerttu

Avar elutuba

Tänu suurtele akendele ning katuslaele on Kerttu maja elutuba eriti avar ning valgusküllane. Seda aitavad rõhutada heledaks värvitud seinad ning laminaatparketiga põrandad. Lisaks elutoa akendest avanevale imeilusale vaatele saad sealtkaudu minna otse terrassile päikest nautima. Kui aga õues pime ja rõske, saad elutoa hubaseks teha küttes kaminat.

Palju ruumi

Majas on olemas eraldi panipaik oma hooajaväliste asjade paigutamiseks.  Erilahendusena saame hoone siduda auto varjualusega või ehitame selle majast eraldi.  Samuti on eramul tehnoruum, kuhu kõik kütte- ja ventilatsiooniseadmed ilusasti ära mahuvad. Samas jääb sinna ruumi ka väikese muruniiduki jms vahendite hoidmiseks.

CLT Elementmaja Kerttu, võtmed kätte pakett

CLT puit, kui tulevikumaterjal

Kõik meie majad on ehitatud innovaatilisest CLT (e. ristkihtliim) puidust, mida peetakse tänapäeva betooniks, olles viimasest 5x kergem aga samade tugevusnäitajatega. Võrreldes tavapäraste ehitusmaterjalidega annab CLT puit Sinu tulevasele kodule mitmeid eeliseid. Taastuva materjalina seob CLT puit endaga CO2-te kogu oma eluaja jooksul, pakub suurepärast sisekliimat tänu heale soojusjuhtivusele ning aitab niiskustaset jagada ühtlaselt läbi kogu hoone. Tänu oma antibakteriaalsetele omadustele on Sinu uus kodu sobiv keskkond allergikutele. Lisaks töötab kihiline CLT puit hea tuletõkkena ning pakub ühtlast heliisolatsiooni.

Targa maja süsteemid

Kaasaegse küttelahendusega tark maja

Standardis on hoonel kulu-efektiivne õhk-vesi soojuspump koos põrandaküttega, mille saad soovi korral välja vahetada maakütte vastu. Lisaks kasutame majas energiatõhusat soojustagastusega sundventilatsiooni. Tulemuseks on madalate küttekuludega A-energiatähisega hoone.

Valides meie targa maja lahenduse, aitame Sul kokku hoida kuni 50% kommunaalkuludelt. Targa maja lahendusega automatiseeritakse nii kütte-, turva- kui ka ventilatsioonisüsteemid, tänu millele saad optimeerida kogu hooneautomaatikat vastavalt oma elurütmile. Tulemuseks on kommunaalkulude sääst, parem sisekliima ning suurem kindlustunne. Targa maja kohta saad lisa lugeda siit.

Võtmed kätte, kiiresti

Meie võtmed kätte lahendusega saad oma uude kodusse stressivabalt sisse kolida, ilma et peaksid muretsema lõpetamata sise- või välitööde ning paberimajanduse pärast. Sinu kohustuseks jääb ainult valida sobivad viimistlusmaterjalid ning meie teeme kõik ülejäänud. Vajadusel saad meilt tellida ka haljastustööd oma uuele aiale. 

Maja ehitamiseks kasutame uudset CLT puitmaterjali, mille elemendid toodetakse meie koostööpartneri CLT EST tehases juba erimõõdu järgi. Tänu kvaliteetsele tootmisele ning materjali omadustele vajame hoone paigaldamiseks vaid paari päeva. Sinu jaoks tähendab see lühemaid ooteaegu, olulist rahalist säästu ning paremat kvaliteeti.

Ristkihtliimpuitmaja Kerttu, võtmed kätte pakett

Kerttu maja: 69 m2

Kerttu maja: 96 m2

Kerttu maja: 121 m2

Kerttu maja: 179 m2

Paketid

Võta meiega ühendust