HANNA

HANNA MAJA

Hanna maja on stiilne, kaasaegne ja praktilise põrandaplaaniga ühekorruseline elamu, mis sobib ideaalselt peredele, kes hindavad mugavust, funktsionaalsust ja avarust.

ALATES 117 M2

3 MAGAMISTUBA

SUUR TERRASS

SAUN

Hind alates 159 000 €

Majast

Hanna maja on ühekorruseline, kompaktne ja praktilise põrandaplaaniga, kus lisaks avarale köök-elutoale on piisavalt ruumi ka kolme magamistoa jaoks. Magamistoa juurde kuulub walk in garderoob, lisaks ootab Sind ees saun, 2 tualetti ja suur terrass, kus mõnusalt aega veeta.

Maja ehitatakse uudsest ja vastupidavast CLT puidust, tänu millele on sisepinda tavapärasest lausa 10% rohkem. CLT kõikide hüvedega saad tutvuda siit.

Avar elutuba

Elutuba on kindlasti ruum, kus veedad oma perega igapäevaselt palju aega. Seepärast oleme teinud Hanna maja elutoa võimalikult avaraks ja valgusküllaseks, lisades sinna suured aknad ning heledates toonides seinad ja laminaatparketi.
Läbi elutoa pääsed ka mugavalt terrassile, kus suvekuudel mõnus päikest nautida. Külmade ilmadega muuda oma olemine hubaseks küttes elutoas olevat kaminat. 

Maja just Sinule

Hanna maja on ehitatud kvaliteetsetest materjalidest ning A energiaklassi majana, on sellel ka madalad ülalpidamiskulud. 
Hanna maja pakub Sulle terviklikku ja praktilist lahendust, mida saame kohandada vastavalt Sinu erisoovidele, muutest tubade asetust või lisades juurde erinevaid abihooneid. 

CLT puit, kui tulevikumaterjal

Kõik meie majad on ehitatud innovaatilisest CLT (e. ristkihtliim) puidust, mida peetakse tänapäeva betooniks, olles viimasest 5x kergem aga samade tugevusnäitajatega. Võrreldes tavapäraste ehitusmaterjalidega annab CLT puit Sinu tulevasele kodule mitmeid eeliseid. Taastuva materjalina seob CLT puit endaga CO2-te kogu oma eluaja jooksul, pakub suurepärast sisekliimat tänu heale soojusjuhtivusele ning aitab niiskustaset jagada ühtlaselt läbi kogu maja. Tänu oma antibakteriaalsetele omadustele on Sinu uus kodu sobiv keskkond allergikutele. Lisaks töötab kihiline CLT puit hea tuletõkkena ning pakub ühtlast heliisolatsiooni.

Targa maja süsteemid

Kaasaegse küttelahendusega tark maja

Standardis on majal kulu-efektiivne õhk-vesi soojuspump koos põrandaküttega, mille saad soovi korral välja vahetada maakütte vastu. Lisaks kasutame majas energiatõhusat soojustagastusega sundventilatsiooni. Tulemuseks on madalate küttekuludega A-energiatähisega maja.

Valides meie targa maja lahenduse, aitame Sul kokku hoida kuni 50% kommunaalkuludelt. Targa maja lahendusega automatiseeritakse nii kütte-, turva- kui ka ventilatsioonisüsteemid, tänu millele saad optimeerida kogu hooneautomaatikat vastavalt oma elurütmile. Tulemuseks on kommunaalkulude sääst, parem sisekliima ning suurem kindlustunne. Targa maja kohta saad lisa lugeda siit.

Võtmed kätte kiiresti

Meie võtmed kätte lahendusega saad oma uude kodusse stressivabalt sisse kolida, ilma et peaksid muretsema lõpetamata sise- või välitööde ning paberimajanduse pärast. Sinu kohustuseks jääb ainult valida sobivad viimistlusmaterjalid ning meie teeme kõik ülejäänud. Vajadusel saad meilt tellida ka haljastustööd oma uuele aiale. 

Maja ehitamiseks kasutame uudset CLT puitmaterjali, mille elemendid toodetakse meie koostööpartneri CLT EST tehases juba erimõõdu järgi. Tänu kvaliteetsele tootmisele ning materjali omadustele vajame maja paigaldamiseks vaid paari päeva. Sinu jaoks tähendab see lühemaid ooteaegu, olulist rahalist säästu ning paremat kvaliteeti.

Hanna maja: 117 m2

Tasuta kaasa

Paketid

Võta meiega ühendust