GERDA

CLT puidust pereelamu Karl, väljast valmis

GERDA MAJA

Gerda on üks meie populaarsemaid pereelamuid, mis paistab silma hästi praktilise ruumipaigutuse ja avarate ning valgusküllaste tubade poolest.

ALATES 142 M2
3 MAGAMISTUBA
SAUN, 2 TUALETTI

GARDEROOB

Hind alates 179 000 €

Majast

Gerda puhul on tegemist ühekorruselise ja hästi praktilise põrandaplaaniga majaga, kus lisaks avarale köök-elutoale on piisavalt ruumi ka kolme magamistoa jaoks. Standardlahendusest leiad magamistoa juurde kuuluva suure garderoobi. Lisaks ootab Sind ees saun ja vann ning 2 tualetti. Vajadusel saame majaplaani kohandada vastavalt Sinu erisoovidele, muutes tubade asetust või lisades juurde erinevaid abihooneid.

Maja ehitatakse uudsest ja vastupidavast CLT puidust, tänu millele on sisepinda tavapärasest lausa 10% rohkem. CLT kõikide hüvedega saad tutvuda siit.

CLT Buildings - pakume võtmed kätte lahendusi, projektmaja Karl

Avar elutuba

Elutuba on kindlasti ruum, kus veedad oma perega igapäevaselt palju aega. Seepärast oleme teinud Gerda maja elutoa võimalikult avaraks ja valgusküllaseks, lisades sinna suured aknad ning heledates toonides seinad ja laminaatparketi. Läbi elutoa pääsed ka mugavalt terrassile, kus suvekuudel mõnus päikest nautida. Külmade ilmadega muuda oma olemine hubaseks küttes elutoas olevat kaminat. 

Palju ruumi

Tänu moodsale CLT ehitusmaterjalile on majal tavapärasest 10% rohkem sisepinda. Kui sellest peaks aga väheks jääma, saame katusealuse välja ehitada suureks pööninguks, andes oluliselt põrandapinda juurde. Soovi korral võime majale juurde ehitada ka välise panipaiga ning kuni kahekohalise varjualuse autodele.

Elementmaja Karl, võtmed kätte

CLT puit, kui tulevikumaterjal

Kõik meie majad on ehitatud innovaatilisest CLT (e. ristkihtliim) puidust, mida peetakse tänapäeva betooniks, olles viimasest 5x kergem aga samade tugevusnäitajatega. Võrreldes tavapäraste ehitusmaterjalidega annab CLT puit Sinu tulevasele kodule mitmeid eeliseid. Taastuva materjalina seob CLT puit endaga CO2-te kogu oma eluaja jooksul, pakub suurepärast sisekliimat tänu heale soojusjuhtivusele ning aitab niiskustaset jagada ühtlaselt läbi kogu maja. Tänu oma antibakteriaalsetele omadustele on Sinu uus kodu sobiv keskkond allergikutele. Lisaks töötab kihiline CLT puit hea tuletõkkena ning pakub ühtlast heliisolatsiooni.

Targa maja süsteemid, CLT Buildings

Kaasaegse küttelahendusega tark maja

Standardis on majal kulu-efektiivne õhk-vesi soojuspump koos põrandaküttega, mille saad soovi korral välja vahetada maakütte vastu. Lisaks kasutame majas energiatõhusat soojustagastusega sundventilatsiooni. Tulemuseks on madalate küttekuludega A-energiatähisega maja.

Valides meie targa maja lahenduse, aitame Sul kokku hoida kuni 50% kommunaalkuludelt. Targa maja lahendusega automatiseeritakse nii kütte-, turva- kui ka ventilatsioonisüsteemid, tänu millele saad optimeerida kogu hooneautomaatikat vastavalt oma elurütmile. Tulemuseks on kommunaalkulude sääst, parem sisekliima ning suurem kindlustunne. Targa maja kohta saad lisa lugeda siit.

Võtmed kätte kiiresti

Meie võtmed kätte lahendusega saad oma uude kodusse stressivabalt sisse kolida, ilma et peaksid muretsema lõpetamata sise- või välitööde ning paberimajanduse pärast. Sinu kohustuseks jääb ainult valida sobivad viimistlusmaterjalid ning meie teeme kõik ülejäänud. Vajadusel saad meilt tellida ka haljastustööd oma uuele aiale. 

Maja ehitamiseks kasutame uudset CLT puitmaterjali, mille elemendid toodetakse meie koostööpartneri CLT EST tehases juba erimõõdu järgi. Tänu kvaliteetsele tootmisele ning materjali omadustele vajame maja paigaldamiseks vaid paari päeva. Sinu jaoks tähendab see lühemaid ooteaegu, olulist rahalist säästu ning paremat kvaliteeti.

Elementmaja Karl, võtmed kätte

Gerda maja: 142 m2

Gerda maja: 161 m2

Paketid

Võta meiega ühendust