EELIN

CLT elementmaja Eelin, võtmed kätte pakett

EELINI MAJA

Eelin on uudse disainiga väike ja õdus maja, mis sobib hästi kas väiksema pere elamuks või suvemajaks. Tänu suurtele akendele ning kahepoolsele terrassile sobib maja ideaalselt looduskaunisse keskkonda.

ALATES 60 M2

2 MAGAMISTUBA

SUUR TERRASS

SAUN

Hind alates 97 000 €

Majast

See hubane 1-korruseline maja paistab koheselt silma ülimalt praktilise ruumipaigutusega, omades kõike vajalikku mugavaks igapäevaeluks.
60 m2 majaplaanil ootab Sind ees kahes suunas terrassile avanev köök-elutuba, saun koos pesemisruumiga ning kaks magamistuba.

Võid valida ka suurema 103 m2 eramu koos 3 magamistoa ja eraldiseisva köögi ning elu- ja söögitoaga. Majadel on võimalik välja ehitada katusealune panipaigaks või magamisruumiks, saades seeläbi lisapinda juurde.

Maja ehitatakse uudsest ja vastupidavast CLT puidust, tänu millele on sisepinda tavapärasest lausa 10% rohkem. CLT kõikide hüvedega saad tutvuda siit.

Ristkihtliimpuit maja Eelin, katuslagi

Hubane ja praktiline

Väiksema, 60 m2 majaplaani südameks on suur elutuba-köök, mis saab tänu suurtele kahepoolsetele akendele päevaringselt valgust. Suurema majaplaani puhul on kasutatud innovaatilist ruumipaigutust, tuues tehnilised ruumid nagu WC, dušš ja saun hoone keskele. Tulemuseks on suurem privaatsus kogu perele. 

Mõlema hoonega saame vajadusel liita kinnise garaaži, autode katusealuse või lihtsalt lisapanipaiga.

Suur terrass

Eelini majaplaani muudab eriliseks hoone mõlemal küljel laiuv suur terrass, andes võimaluse nautida terve päev päikest nii toas kui õues olles. Kui aga vihma peaks hakkama sadama, on ühel terrassi poolel olemas katusealune, mille all hubaselt vihmakrabinat kuulata.

Ristkihtliimpuit maja Eelin, väljast valmis pakett

CLT puit, kui tulevikumaterjal

Kõik meie majad on ehitatud innovaatilisest CLT (e. ristkihtliim) puidust, mida peetakse tänapäeva betooniks, olles viimasest 5x kergem aga samade tugevusnäitajatega. Võrreldes tavapäraste ehitusmaterjalidega annab CLT puit Sinu tulevasele kodule mitmeid eeliseid. Taastuva materjalina seob CLT puit endaga CO2-te kogu oma eluaja jooksul, pakub suurepärast sisekliimat tänu heale soojusjuhtivusele ning aitab niiskustaset jagada ühtlaselt läbi kogu maja. Tänu oma antibakteriaalsetele omadustele on Sinu uus kodu sobiv keskkond allergikutele. Lisaks töötab kihiline CLT puit hea tuletõkkena ning pakub ühtlast heliisolatsiooni.

Targa maja süsteemid

Kaasaegse küttelahendusega tark maja

Standardis on majal kulu-efektiivne õhk-vesi soojuspump koos põrandaküttega, mille saad soovi korral välja vahetada maakütte vastu. Lisaks kasutame majas energiatõhusat soojustagastusega sundventilatsiooni. Tulemuseks on madalate küttekuludega A-energiatähisega maja.

Valides meie targa maja lahenduse, aitame Sul kokku hoida kuni 50% kommunaalkuludelt. Targa maja lahendusega automatiseeritakse nii kütte-, turva- kui ka ventilatsioonisüsteemid, tänu millele saad optimeerida kogu hooneautomaatikat vastavalt oma elurütmile. Tulemuseks on kommunaalkulude sääst, parem sisekliima ning suurem kindlustunne. Targa maja kohta saad lisa lugeda siit.

Võtmed kätte kiiresti

Meie võtmed kätte lahendusega saad oma uude kodusse stressivabalt sisse kolida, ilma et peaksid muretsema lõpetamata sise- või välitööde ning paberimajanduse pärast. Sinu kohustuseks jääb ainult valida sobivad viimistlusmaterjalid ning meie teeme kõik ülejäänud. Vajadusel saad meilt tellida ka haljastustööd oma uuele aiale. 

Maja ehitamiseks kasutame uudset CLT puitmaterjali, mille elemendid toodetakse meie koostööpartneri CLT EST tehases juba erimõõdu järgi. Tänu kvaliteetsele tootmisele ning materjali omadustele vajame maja paigaldamiseks vaid paari päeva. Sinu jaoks tähendab see lühemaid ooteaegu, olulist rahalist säästu ning paremat kvaliteeti.

Ristkihtliimpuit maja Eelin, väljast valmis pakett

Eelini maja: 60 m2

Eelini maja 103 m2

Paketid

Võta meiega ühendust